Success Story: Umożliwienie rozwoju strategicznego podczas przejęć

„SNP SE nie tylko wniosła do projektu wiedzę na temat sposobu konwersji danych, ale również dostarczyła narzędzie, które pozwoliło nam uniknąć stosowania własnego, czasochłonnego, niestandardowego programu do realizacji tego procesu.”

Kimberly Griffiths, Starsza Wiceprezes Zarządu – Global Technology Programs, Jones Lang LaSalle

Wyzwanie

W 2012 JLL zyskała unikalną możliwość pozyskania portfela klientów od konkurenta, który zawężał spektrum swojej działalności. JLL potrzebowało jednak danych historycznych nowego portfela, aby jednocześnie obsługiwać nowych klientów i realizować transakcje będące już w toku.

Rozwiązanie

SNP wykorzystało rozwiązanie SNP Transformation Backbone® w celu pozyskiwania i przechowywania reguł transformacyjnych, a następnie przeprowadziło migrację danych do systemu ERP JLL’s JD Edwards.

Korzyści

  • Połączenie danych historycznych i podstawowych ERP liczone w miesiącach, a nie w latach, przy jednoczesnej minimalizacji ryzyka i zwiększeniu przejrzystości procesu
  • Wszystkie dane finansowe JLL i nabytych przez nią firm zintegrowane w jednym systemie ERP
  • Zachowanie dokładnej historii transakcji finansowych
  • Wykorzystanie SNP Transformation Backbone – sprawdzonego systemu do automatycznego transferu danych oraz metodologii użytej w ponad 2000 transformacjach